Очільник Московського патріархату Онуфрій присутній на засіданні Синоду РПЦ. ФОТО

-

Читайте также

Митрополит Онуфрій (Березовський) в четвер, 12 березня, взяв участь у черговому засіданні Священного Синоду РПЦ, яке відбулось у Московській резиденції патріарха Кіріла (Гундяєва) у Даниловому монастирі.

Про це повідомляє офіційний ресурс РПЦ, передає «Духовний фронт України».

Варто зазначити що митрополит Онуфрій бере участь у засіданні Священних Синодів РПЦ як один із архієреїв Російської церкви, а саме зібрання проходить під головуванням патріарха Московського Кіріла.

«Перше у 2020-му році засідання Синоду очолив Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кіріл», – йдеться у повідомленні.

Учасники зібрання, ще раз обговорили неканонічне зібрання в Аммані (яке засудив Вселенський патріарх Варфоломій) та прийняли заяву щодо розповсюдження коронавірусу.

Серед інших рішень, то РПЦ відправили на території Євросоюзу нового єпископа будувати там “русскій мір”. У Вільнюс вікарним єпископом призначений ігумен Амвросій (Федуковіч).

Нагадаємо, священики МП не хочуть молитись за українських військовослужбовців, зате без зайвих запитань освячують пам’ятники “ополченцям ДНР”.

загрузка...

Свежее

В РФ горит военная академия: опубликовано видео

В столице Российской Федерации городе Москва горит военная академия имени Фрунзе. Об этом говорится в сообщении Telegram-канала Mash. "В Москве...