«Об’єднані зусилля 2021»: як піхота протистояла високоточним засобам ураження «противника». ФОТО

-

Читайте также

В рамках проведення стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля 2021» на Миколаївщині військовослужбовці батальйону окремої мотопіхотної бригади відпрацювали дії в умовах застосування противником високоточних засобів ураження, повідомляє АрміяInform.

Незважаючи на різкі зміни тактичної обстановки, командири продемонстрували нестандартні рішення та застосували новітні тактичні прийоми й способи виконання бойових завдань.

Нагадаємо, що навчання «Об’єднані зусилля 2021» триватиме до 30 вересня на всіх основних військових полігонах, а також в акваторії Чорного й Азовського морів. Під час підготовки СКШН були враховані сучасні підходи до застосування військ країн-членів НАТО, а також досвід збройних конфліктів останніх років, антитерористичної операцій та операції Об’єднаних сил.

Як повідомляла група ІС, 22 вересня розпочалася активна фаза командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля 2021».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

США: российская перепись населения в оккупированном Крыму подрывает суверенитет Украины

В Государственном департаменте США осудили решение России провести перепись населения на территории временно оккупированного ею Крыма и города Севастополя. Об...