«Об’єднані зусилля – 2021»: в Україну прибув підрозділ ЗС Словаччини зі штатним озброєнням та військовою технікою

-

Читайте также

В рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021» до України вперше прибув механізований підрозділ збройних сил Словацької Республіки. Військові із сусідньої країни виконують тут навчально-бойові завдання у складі багатонаціонального підрозділу зі своїм штатним озброєнням та військовою технікою. Про це йдеться у повідомленні видання «АрміяInform».

З метою підготовки до заключного етапу «Об’єднаних зусиль – 2021», словацькі військові беруть участь у заходах злагодження: проводять спільні заняття з тактичної та вогневої підготовки.

Такі навчання допомагають Збройним Силам України покращити взаємодію та взаємосумісність з арміями держав-членів НАТО, таким чином сприяючи європейській стабільності.

– Ми тут аби провести спільні бойові навчання, налагодити взаємодію зі Збройними Силами України, порівняти порядок дій та якнайкраще виконати кожне завдання, – зазначив командир словацького підрозділу.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в рамках навчань «Об’єднані зусилля — 2021» медики ЗСУ провели тренування за протоколом НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Вдова убитого в Сирии российского контрактника обвиняет его командиров во лжи: подробности

Жительница Бурятии Ольга Ильина получила из Сирии груз-200 – тело своего мужа военнослужащего Батора Гомбоева. У погибшего контрактника были...