«Об’єднані зусилля – 2021»: українські та американські спецпризначенці знищили ворожий штаб. ФОТО

-

Читайте также

На навчаннях «Об’єднані зусилля – 2021» українські та американські спецпризначенці влаштували наліт та за лічені хвилини знищили ворожий штаб і приймально-передавальний радіоцентр, пише «Арміяinform».

Це був лише один із епізодів, одне із численних завдань визначених підрозділів багатонаціональної тактичної групи спеціальних операцій, яка проводила спільне тактико-спеціальне навчання на загальному тактичному фоні завершального етапу навчань.

– Багатонаціональна тактична група спецоперацій вперше бере участь у стратегічних командно-штабних навчаннях. Виконує спеціальні дії з розвідки, диверсії в умовному тилу противника, – каже начальник штабу однієї з військових частин спеціального призначення ССпО ЗС України, підрозділи якої увійшли до цієї тактичної групи і виконують завдання на території Хмельницької, Житомирської областей.

Особлива увага під час навчань зосереджена на досягненні взаємосумісності наших підрозділів спеціального призначення з аналогічними підрозділами країн-партнерів: від планування, управління і до практичного виконання завдань за стандартами НАТО.

Як повідомляла група «ІС», на навчаннях «Об’єднані зусилля – 2021» представники НАТО оцінили рівень підготовки штабів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Русские бегут в военкомат»: глава Совфеда РФ угрожает зарубежным «партнерам». ВИДЕО

Председатель российского Совета Федерации Валентина Матвиенко озвучила якобы прочитанную в Интернете шутку о «бегущих в военкомат россиянах», когда наступает...