Об’єднані сили провели профілактичне відпрацювання прифронтового міста. ФОТО

-

Читайте также

Місто Щастя у четвер, 18 березня, заполонили люди у військових одностроях та бронеавтомобілі. Представники Нацгвардії, Збройних Сил, Нацполіції, СБУ та Державної фіскальної служби патрулювали вулиці міста та перевіряли документи, здійснювали фільтраційні заходи та проводили опитування, повідомляє пресслужба угруповання НГУ в ООС.

«Угрупованням з контрдиверсійної боротьби операції Об’єднаних сил, який очолює підрозділ Національної гвардії України, було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання населеного пункту Щастя. У ході відпрацювання були проведені заходи, щодо виявлення та затримання осіб причетних до незаконних збройних формувань», – пояснив військовослужбовець НГУ з позивним «Вірус».

Він також розповів, що Об’єднані сили також здійснювали заходи щодо виявлення та припинення діяльності диверсійно-розвідувальних груп. Актуальність цієї роботи викликана загостренням ситуації на лінії зіткнення.

Як повідомляла група ІС, правоохоронці провели оперативно-профілактичне відпрацювання у населеному пункті Мілове у Луганській області.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

СБУ заблокувала несанкціоноване втручання в роботу реєстру судових рішень. ФОТО

Ділки з міста Дніпро «зливали» учасникам кримінальних проваджень інформацію про заплановані слідчі дії правоохоронців. Встановлено, що «клієнтами» організаторів схеми...