Навчання ЗСУ: як пройшли заняття з вогневої підготовки десантників угруповання військ «Південь». ФОТО

-

Читайте также

Особовий склад однієї з військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України зі складу угруповання військ “Південь” продовжує виконання заходів підтримання бойової навченості, повідомили у прес-службі угруповання військ.

Так, на одному із полігонів вартові півдня України відбулися заняття із вогневої підготовки. Як зазначив командир батальйону ДШВ, навчальні цілі досягнуті.

«Ми тренуємось і готуємось для того, щоб боротися за повернення Криму, допоки чобіт останнього російського солдата не буде викинутий з півострова, бо Крим — це Україна! Це саме стосується Донецька та Луганська», — підкреслив командир батальйону.

За словами офіцера, Крим у серці кожного військовослужбовця Десантно-штурмових військ.

«І ми ніколи не змиримося з окупацією та незаконною анексією півострова. А так як країна перебуває у стані війни, тому для кожного з нас знання і навички, надбані під час занять з бойової підготовки, є дуже актуальними», — сказав він.

Як повідомляла група «ІС», ЗСУ провели тактичні навчання на Херсонщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Сводка «ИС»: оккупанты на Донбассе используют БПЛА для провокаций

Оперативные данные за период с 3-го по 8-е сентября 2021 года Группировка российских оккупационных войск в составе 1 и 2...