Навчання ЗСУ: військові відпрацювали застосування БПЛА Bayraktar TB2 та ПТРК Javelin. ФОТО

-

Читайте также

На полігоні Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів «Широкий лан» проведено інструкторсько-методичні заняття в рамках підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік. Захід відбувся у присутності Міністра оборони України Олексія Резнікова, повідомили у Генштабі ЗСУ.

 — Ми придбали й отримали від партнерів у якості матеріально-технічної допомоги високотехнологічне озброєння, що суттєво підвищило боєздатність Збройних Сил України. Це, зокрема, розвідувально-ударні комплекси «Байрактар» та протитанкові ракетні комплекси «Джавелін». Враховуючи досвід бойових дій в районі проведення операції Об’єднаних сил, ми відпрацювали нову тактику їхнього застосування в бойових умовах та продемонстрували командирам бригад і полків. Ми також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості, — зазначив Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Інструкторсько-методичні заняття мають на меті опрацювати єдині погляди на організацію та проведення заходів підготовки військ (сил) у 2022 навчальному році з урахуванням іноземного досвіду та досвіду, здобутого Збройними Силами України на сході. Головнокомандувач Збройних Сил України висловив вдячність державам-партнерам за вагому матеріально-технічну допомогу і непохитну підтримку України.

Як повідомляла група «ІС», на Херсонщині відбулися масштабні навчання ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

БПЛА Bayraktar і комплекси Javelin за необхідності будуть застосовані проти окупантів

На Донбасі постійно працюють українські ударні безпілотники Bayraktar, а американські протитанкові ракетні комплекси Javelin за необхідності будуть застосовані проти...