Навчання ЗСУ: Повітряні Сили провели масштабне тренування з протиповітряної оборони. ФОТО

-

Читайте также

У Повітряних Силах Збройних Сил України успішно завершились тренування сил та засобів локальних угруповань протиповітряної оборони із прикриття військ та важливих державних об’єктів від ударів сучасних засобів повітряного нападу противника, повідомили у Службі зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗС України.

Вони відбулись одразу у трьох повітряних командуваннях Повітряних Сил ЗС України із залученням бойової техніки зенітних ракетних, радіотехнічних підрозділів та авіації.

Повітряні цілі для підрозділів ЗРВ імітували літаки тактичної авіації Повітряних Сил та дистанційно керовані літальні апарати. Окрім ППО Повітряних Сил в тренуванні взяли участь й підрозділи з протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України.

Як повідомляла група «ІС», поблизу Криму артилеристи тренувались протидіяти морському десанту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Православный джихад: в РПЦ начали подготовку смертников

Российская православная церковь практически завершила путь своего превращения в радикальную религиозную организацию. К такой метаморфозе РПЦ на протяжении многих...