Навчання ЗСУ: піхотинці влаштували «ворогу» вогневу зливу. ФОТО

-

Читайте также

На загальновійськовому полігоні відбувся етап бойової стрільби у ході підготовки до тактичних батальйонних навчань механізованої бригади оперативного командування «Північ», повідомила служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ».

Зокрема після нанесення вогневого ураження по передньому краю умовного противника були відпрацьовані дії штурмових груп із захоплення ворожих взводних опорних пунктів та основних сил із переходом в оборону. Загалом у ході проведення цього етапу навчань були задіяні танкові та піхотні підрозділи, артилерія, розвідка, інженерні підрозділи, власне група розмінування та розгороджень.

Особливістю цих навчань є застосування сил та засобів старшого начальника в інтересах виконання бойових завдань.

— Ми фактично завершуємо підготовку у складі батальйонів нашої окремої механізованої бригади. Загалом нами спланована ціла низка навчань за різною тематикою. Також ми практично намагаємося поставити кожен батальйон у різні умови обстановки. Уперше використовуймо сили та засоби розвідки, радіоелектронної боротьби в інтересах загальновійськових дій підрозділів, поєднати вогневе ураження старшого начальника та бригади, створюючи тим самим комплексне вогневе ураження. Як результат, хочемо бачити застосування розвідувально-вогневих комплексів в інтересах механізованих батальйонів бригади, — зазначив безпосередній керівник навчань командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Валерій Залужний.

У зв’язку з тим, що тренування відбуваються із залученням сил та засобів старшого начальника, за етапом навчань спостерігали Командувач підготовки Командування Сухопутні війська ЗС України  генерал-лейтенант Олександр Павлюк та начальник Головного управління доктрин та підготовки Генерального штабу ЗС України генерал-майор Олексій Таран. По закінченню ними були висловлені зауваження та пропозиції щодо удосконалення дій.

— Підрозділи бригади адекватно піддаються управлінню, тобто здатні з розумінням отримувати завдання, виконувати його, готові до виконання дій нестандартними способами. Важливо, що ми надаємо ініціативу командирам підрозділів у виборі способу виконання поставлених задач. Я вважаю, що наприкінці навчань ми вийдемо на тверду оцінку «добре», — підсумував керівник навчань.

Навчання проходять під загальним управлінням офіцерів оперативного командування «Північ» за визначеними напрямками і постановкою відповідних оперативно-тактичних завдань. Крім того, офіцери ОК «Північ» контролюють виконання завдань та ставлять оцінку підрозділам. А оскільки до навчань залучені й інші військові частини оперативного командування, наприклад батальйон радіоелектронної боротьби, полк інженерного забезпечення та інші, задача офіцерів управління полягає ще й у проведенні повної їх синхронізації та застосуванні в інтересах виконання завдань.

Система управління здійснюється згідно з J-структурою і процедур провідних країн-членів НАТО, які оперативне командування «Північ» давно й успішно опанувало. Ці ж навчання дають змогу тільки удосконалюватися в цьому напрямку.

Після завершення батальйонних навчань буде проведено підготовку особового складу всієї бригади, а саме комплекс командно-штабних навчань знову-таки під керівництвом управління оперативного командування «Північ».

Група «ІС» повідомляла,  як ДШВ і авіація протидіяли ворожому морському десанту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

СБУ затримала колаборантку, яка “здавала” окупантам учасників руху опору

Служба безпеки викрила ще одну ворожу поплічницю в результаті стабілізаційних заходів у звільнених районах Донецької області. Під час захоплення...