Навчання «Saber Junction»: львівські десантники отримали найвищі оцінки від колег з США. ФОТО

-

Читайте также

Еще в одной стране СНГ полностью отменена смертная казнь

Казахстан полностью отменил смертную казнь, присоединившись к международному протоколу об отмене этого вида наказания, пишет «DW». "Постоянный представитель Казахстана при...

РФ станет еще на шаг ближе к Чебурнету: Госдума учредит рабочую группу

В Российской Федерации готовят новый этап перехода к "суверенному Интернету". В Государственной Думе готовят рабочую группу по подготовке законодательства...

«Даже страшно смотреть»: жителям оккупированного Симферополя вместо воды дают по 200 литров бурой «субстанции». ФОТО

После четырех дней "вынужденной водной диеты" жителям Киевского района Симферополя во временно оккупированном Крыму наконец-то "дали попить". Об этом...

У Федеративній Республіці Німеччина завершилося багатонаціональне навчання «Saber Junction — 2020». У цьогорічному навчанні, яке проходило на базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності, місто Хохенфельс, залучалися 17 країн. Україну представляла взводна тактична група 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, яка дислокована на Львівщині, повідомили у військовому відомстві.

Під час цьогорічного навчання, Львівські десантники діяли в складі 1-503 батальйону 173-ї повітряно-десантної бригади ЗС США в Європі, де виконували різні навчально-бойові завдання.

За словами командира взводної тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади старшого лейтенанта Дениса Яценка, український підрозділ виконував завдання в складі роти «Альфа» під час штурму позицій та опорних пунктів противника, як на відкритій, так і в умовах урбанізованої місцевості. Також діяли в якості мобільних блокпостів та груп швидкого реагування.

«Окрім цього, здійснювали оборону опорного пункту в складі роти вогневої підтримки для прикриття протитанкових засобів союзників, відбивали ворожі атаки. Успішно знищували танки, бронетехніку та піхоту умовного противника», — повідомив офіцер.

В крайній день польової фази, спільно з американською ротою «Альфа», українські десантники діяли в якості загальновійськового резерву бригади. Їх підрозділ був застосований під час штурму «міста». Воїни-десантники успішно знищили сили противника та закріпились на околицях населеного пункту.

За підсумками багатонаціонального навчання, українські десантники отримали найвищу оцінку спостерігачів та командування 1-503 батальйону 173-ї повітряно-десантної бригади ЗС США в Європі.

«Наші партнери визнали нас добре підготовленими професіоналами, та висловили бажання виконувати з нами реальні завдання. Також високо були оцінені швидка адаптація нашого підрозділу до вимог Збройних Сил іншої держави, та дисципліна особового складу», — розповів старший лейтенант Денис Яценко.

Львівські десантники відзначають, що приємно вражені тим, що під час виконання спільних завдань, колеги зі Збройних Сил США цікавилися їхнім реальним бойовим досвідом. Після відпрацювання спільних дій, американські десантники просили українських колег дати об’єктивну оцінку їхнім діям, а також кілька порад, як боротися з російським агресором.

Нагадаємо, що «Saber Junction» — це серія багатонаціональних навчань, які проводяться Командуванням підготовки 7-ї армії Сухопутних військ Збройних Сил США.

Як повідомляла група «ІС», десантники виконують стрибки з парашутом в районі проведення ООС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В России признали потерю 120 млрд рублей на проектах в оккупированном Крыму

Эффективность российской госпрограммы «развития Крыма», на которую было  заложено в минувшем году 127 миллиардов рублей, оказалась столь низкой, что...

Российское оружие подвело на масштабных учениях в Венесуэле. ВИДЕО

Накануне в Венесуэле прошли масштабные учения, на которых Каракас намеревался запугать своих соседей военной мощью и боеспособностью армии. Однако получилось это у него это...

«Об’єднані зусилля — 2020»: морпіхи з Миколаєва та Одеси провели тренування у Чорному морі

У рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля — 2020» морські піхотинці підвищували свої навички та вміння з морської десантної підготовки, у рамках яких було...