Навчання Saber Junction – 2021: як ЗСУ відпрацювали блокування та знищення колони бронетехніки противника. ФОТО

-

Читайте также

Особовий склад ротної тактичної групи окремого аеромобільного батальйону окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України здійснив вивчення місцевості та приготувався до “зустрічі” з противником. Українські десантники приготувалися до позиційної оборони, зайнявши свої позиції, підготували техніку та озброєння до бою.

Таким став черговий етап практичних дій в рамках багатонаціонального тактичного навчання “Saber Junction – 2021”, яке проходить в районі місті Хохенфельс, Німеччина, йдетьс у повідомленні на сайті Збройних Сил України.

Враховуючи обстановку та маючи за плечима чималий досвід ведення бойових дій в АТО та ООС, реальні бойові зіткнення з російсько-окупаційними військами, воїни-десантники прийняли рішення влаштувати засідку, щоб знищити всю колону бронетехніки противника.

Саме на маршруті ймовірного проходження сил противника, українські десантники із укриття на повній швидкості, двома бронемашинами заблокували колону. Після цього, по колоні була наведена авіація. Вся техніка була виведе з ладу, а до загальновійськового бою – навіть не дійшло. Втрати противника були значними.

Такими діями українські воїни-десантники успішно виконали поставлені завдання та довели свій девіз “Завжди перші!”.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на Півдні України пройшли масштабні навчання реактивної артилерії ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Дело Хангошвили: свидетель из Украины опознал обвиняемого россиянина

На заседании суда в Берлине свидетель из Украины опознал гражданина Российской Федерации, которого обвиняют в убийстве бывшего чеченского полевого...