Навчання НАТО DynamicFront21: підрозділ ЗСУ прибув до місця проведення. ФОТО

-

Читайте также

Зведений підрозділ Сухопутних військ прибув до міста Торунь (Республіка Польща) для участі у багатонаціональному навчанні «ДайнемікФронт – 2021», повідомляє «Арміяinform».

Незабаром буде проведено низку заходів підготовки спільно з особовим складом держав-членів НАТО на території Республіки Польща, а також досягнення оперативної сумісності зі збройними силами держав-членів НАТО (США, Республіка Польща та Королівство Данія). Навчання буде проводиться майже весь травень цього року.

«Подолавши сотні кілометрів автомобільних шляхів артилерійська батарея 2А36 “Гіацинт-Б” нашої бригади розташувалася в районі зосередження на території полігону м. Торунь Збройних сил Республіки Польща.

Умови проживання польові – в наметах по 5-6 чоловік. Побут налагоджено: 3-х разове гаряче харчування, можливість помитися в стаціонарному душі, біотуалети в достатній кількості, роздільний збір сміття, електропостачання цілодобове, ліжка зручні з комфортними матрасами.

Настрій особового складу батареї позитивний.

Довідково:

«В рамках заходів кампанії «Вогньовий удар», однією з її центральних подій є навчання під назвою #DynamicFront21, які цього року будуть проводитися як частина навчань #DefenderEurope21. В рамках Dynamic Front буде використано бойову потужність 1800 учасників від 16 країн НАТО з усієї Європи, включно з участю України в цьому навчання. Всі учасники зосередять увагу на взаємосумісності та здатності працювати як єдина бойова артилерійська сила», – полковник Даніель Міллер, командувач 41 бригади польової артилерії армії США.

Група «ІС» повідомляла, як артилеристи ЗСУ готувались до міжнародних навчань.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Как бельгиец Лукаку за вечер стал героем вольной России

Вчера, на Евро-2020 сборная России была разгромлена командой Бельгии. Два мяча забил Ромелу Лукаку. Этот парень украл вчера наше...