Науковці з Чернігова провели випробування наземної роботизованої платформи для армії. ФОТО

-

Читайте также

Випробувальна бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки провела практичну частину дослідних випробувань зразка роботизованого платформи Camel.

Як повідомляється на сторінці інституту у Facebook, за міжнародним досвідом  сучасних воєнних конфліктів одним із перспективних напрямків ведення бойових дій є залучення різноманітних наземних дистанційно-керованих (роботизованих) комплексів. У цьому напрямку силами ДНДІ ВС ОВТ проводяться роботи з дослідження зразка дистанційно-керованої платформи Camel, яка виробляється вітчизняними компаніями.

Після проведення практичної частини випробувань фахівці ДНДІ ВС ОВТ проводять обробку отриманих результатів, аби виявити  основні недоліки дослідного зразка та усунути. Водночас результати випробувань забезпечать   розробку конкретних  напрямків вдосконалення нових зразків безпілотних наземних  апаратів.

Довідково: Платформа – це  безпілотний наземний  апарат, який призначений  для  участі в проведенні розвідувальних операцій, виявлення та знищення живої сили та легкоброньованих цілей противника, супроводження розвідувальних груп, перевезення та доставки військового вантажу на лінію розмежування (у небезпечні зони). У випадку ведення ворожого вогню може використовуватися як прикриття для відходу особового складу  або евакуації поранених.

Як повідомляла група ІС, в Україні тривають державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека-100».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Україна повернула з полону ще 60 захисників. ВІДЕО

В День Збройних Сил України додому з полону повернулися ще 60 українських захисників. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив...