Начальник Генштабу взяв участь у конференції на тему конфлікту в Нагірному Карабаху. ФОТО

-

Читайте также

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук взяв участь у І-му етапі науково-практичної конференції на тему: «Вірменсько-азербайджанський військовий конфлікт. Хроніка подій, аналіз та висновки», яка розпочалася 17 листопада в Генеральному штабі Збройних Сил України. Про це йдеться у повідомленні управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

– Уже сьомий рік Україна протистоїть російській агресії. Окупаційні війська Росії прагнуть реалізувати стратегію зі знищення нашої незалежності та свободи. Водночас Україна продемонструвала свою суб’єктність, за короткий період відновила свій військовий потенціал та стала бастіоном на шляху агресора, – наголосив начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук у вступному слові, звертаючись до учасників конференції. – Адже для того, щоб ефективно протистояти реально існуючим та потенційним викликам і загрозам, нам необхідно ясно усвідомлювати світову картину, розуміти місце і роль нашої боротьби у глобальному вимірі. Російська агресія в Україні і міжнародний тероризм є одними із факторів кризи глобальної системи міжнародної безпеки, – підкреслив він.

Світ став свідком як війна в Нагірному Карабасі вкотре показала, що радикальні прориви у виробництві принципово нових матеріалів, а також пов’язаних з цим нові військово-безпекові технології приводять до відповідних змін у формах і методах ведення сучасних війн.

У ході конференції учасники обговорили проблемні питання застосування військ (сил) сторонами конфлікту, тенденції подальшого розвитку форм і способів застосування військ (сил) та підготують обґрунтовані пропозиції щодо врахування передового досвіду в різних аспектах діяльності Збройних Сил України.

За результатами обговорення зазначених вище питань Воєнно-наукове управління спільно з Головним управлінням доктрин та підготовки (J7) Генерального штабу узагальнять матеріали проведеної конференції та видадуть збірник актуальних тематичних матеріалів конференції.

З огляду на заходи щодо запобігання поширення коронавірусу «СОVID-19» конференція відбувається в режимі відеоконференцзв’язку. Наступні два дні вона буде продовжена на базі командувань видів та родів військ (сил) ЗС України у форматі семінарів (круглих столів).


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пережившую блокаду жительницу Петербурга не пустили на кладбище из-за Путина

В Санкт-Петербурге в 78-ю годовщину снятия блокады Ленинграда временно ограничен допуск людей на Пискаревское мемориальное кладбище, которое должен был...