На Житомирщині завершилися масштабні навчання винищувачів тактичної авіації: подробиці та фото

-

Читайте также

На Житомирщині завершилось льотно-тактичне навчання з авіаційною ескадрильєю бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр», під час якого винищувачі відпрацьовували відбиття повітряного нападу противника, виведення літаків з-під удару, протидія ДРГ, бойове застосування по наземних цілях, інформує Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Центр».

Літаки працювали із декількох аеродромів. Проведено комплексне застосування бойових можливостей авіаційних підрозділів, бойової техніки, засобів ураження, органів управління й забезпечення.

У фазі динамічної зміни обстановки відпрацьовано питання бойового застосування авіаційних засобів ураження по наземних цілях на полігоні. Командир авіаційної ескадрильї безпосередньо керував діями винищувачів як на землі, так і в повітрі, у складних метеоумовах вдень і вночі.

Під час активної фази опрацьовано питання живучості авіаційної ескадрильї, а саме – спроможність у найкоротший час вивести літаки з під удару противника.

Офіцери управлінської ланки планували бойові дії відповідно до реальної обстановки застосування із відбиття повітряного нападу противника та під час ведення бойових дій. Звичайно, враховано аналіз й досвід проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Також, військовослужбовці набули практичних навичок із відновлення боєздатності, протидії та ліквідації наслідків дій ДРГ.

«Головна мета – напрацювання єдиних поглядів на методику організації та впровадження нових форм і методів навчання за стандартами НАТО. Ми відпрацювали порядок планування способів бойових дій і тактичних прийомів виконання винищувально-авіаційного прикриття військ та масу інших питань, – розповіві керівник навчання – командувач повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко, додавши, що мета льотно-тактичного навчання досягнута.

Нагадаємо, група ІС писала про те, як пілоти тактичної авіації готувалися вести повітряні бої.

загрузка...

Свежее

В ОРЛО произошел пожар на шахте: подробности

На оккупированной территории Луганской области произошел пожар на шахте «Самсоновская-Западная» в городе Сорокино (бывший Краснодон). По данным так называемого...