На Волині вручили відзнаку РНБО волонтерці, яка наосліп в’яже рукавиці захисникам України. ФОТО

-

Читайте также

На Волині прикордонники мали чергову нагоду подякувати волинській волонтерці Валентині Михайлівні Мазурик за її громадську позицію. 62-річна пані Валентина наосліп в’яже зимові рукавички для захисників України. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

Разом із заступником Керівника Апарату Ради Національної безпеки та оборони України Ігорем Володимировичем Цюприком, охоронці кордону завітали до Валентини Михайлівни.

За своє добре серце та працьовиті руки Валентину Михайлівну, відповідно до Розпорядження Секретаря РНБО Олексія Данілова, нагороджено нагрудним знаком «Захиснику України». Заохочувальну відзнаку РНБО отримала волонтерка з рук Ігоря Цюприка.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше військові та волонтери підняли над окупованим Донбасом велетенський прапор України. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Запасов нефти в России осталось на 59 лет — министр

Обеспеченность всех запасов нефти в России при текущей добыче составляет 59 лет, природного газа — 103 года, пишет kasparov.ru...