На виставці «Зброя та безпека» презентують макет модернізованого ЗРК Стріла-10. ФОТО

-

Читайте также

Модернізований зенітний ракетний комплекс (ЗРК) ближньої дії «Стріла-10 «Луч» презентуватиме на виставці «Зброя та безпека» Конструкторське бюро «ЛУЧ», пише «Мілітарний».

Модернізований ЗРК «Стріла-10» отримає українську керовану ракету Р-10-ОФ – у зенітній версії РК-10.

Вітчизняна ракета Р-10-ОФ оснащується уламково-фугасною бойової частиною з ударним ядром та неконтактним датчиком цілі. Наведення здійснюється по лазерному променю з супроводженням цілі в автоматичному режимі.

Універсальна керована ракета в контейнері РК-10

Максимальна дальність стрільби: 10 000 метрів

Маса ракети: 38 кг

Маса ракети в контейнері: 62 кг

Довжина контейнера: 2144 мм

Зовнішній діаметр контейнера: 190 мм

Температурний діапазон застосування: від -40 до +60°C

Універсальна керована ракета в контейнері РК-10

Універсальна керована ракета в контейнері РК-10

Зенітна керована ракета (ЗКР) Р-10-ОФ має замінити базову ЗКР – 9М37, якою озброєний зенітний ракетний комплекс «Стріла-10».

Бойові машини ЗРК «Стріла-10» мають оптичний візир з двома каналами зі змінним полем зору та кратністю збільшення, на модернізованому зразку «Стріла-10 «Луч» оптичний візир замінено на оптико-електронну станцію (ОЕС), яка дозволить значно покращити характеристики по виявленню та супроводу цілей.

Нагадаємо, в Україні завершуються роботи над створенням першого зразка нової мобільної РЛС «Мінерал-У» на платформі Tatra 8х8.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пилоты истребителей Rafale получат новейшие авиашлемы. ВИДЕО

Промышленная группа Thales, специализирующаяся на производстве информационных систем для авиакосмической промышленности, подписала контракт с французским агентством оборонных закупок (DGA)...