На виставці у Києві представили бронеавтомобілі з ударним БПЛА та бойовим модулем. ФОТО

-

Читайте также

На виставці «Зброя та безпека 2021» у Києві компанія «Українська бронетехніка» показала дві нові версії бронеавтомобіля «Новатор». На його базі створили транспортну машину для ударного БПЛА та машину вогневої підтримки з дистанційно керованим бойовим модулем, повідомляє «Промисловий Портал».

«Новатор» обрали у якості транспортної платформи для БПЛА-камікадзе RAM II. Це баражуючий боєприпас із бойовою частиною вагою 3-4 кг. Бойова частина може бути трьох типів: осколкова, термобарична або кумулятивна. Запуск БПЛА здійснюється з катапульти, а радіус бойового застосування – 30 км.

Конструктори спланували розміщення в «Новаторі» і самого безпілотника та екіпажу, який може складатися з 2-4 осіб.

«Маневрені броньовані машини із ударними БПЛА – мейнстрім світового ринку озброєння, тому такий продукт мав бути розроблений та презентований. Ми використали найкраще рішення щодо базового автомобіля із точки зору мобільності та БПЛА, що має найкращі перспективи в цьому сегменті», – повідомив гендиректор «Української бронетехніки» Владислав Бельбас.

Версія з дистанційним керованим бойовим модулем озброєна 12,7 мм кулеметом. Керування модулем здійснюється з салону «Новатора» за допомогою кнопок “розумного дисплея” з сенсорним екраном. Сукупність оптико-електронної складової модуля дозволяє йому виявляти потенційні цілі вже на відстані 10 км. 

Встановлюється модуль на «Новатор» без доопрацювання броньованого корпусу. Монтаж усіх комунікацій ДКБМ відбувається через штатний евакуаційний люк автомобіля.

Нагадаємо, 15 червня у Києві розпочалися міжнародна виставка «Зброя та Безпека 2021» та міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт-ХХІ». Нові розробки у сфері оборони та авіакосмічної галузі представляють 332 підприємства, з яких – 35 закордонних компаній із 13 країн.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: внаслідок обстрілу поранено українського військового

Ігноруючи домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи, російсько-окупаційні війська продовжують порушувати режим припинення вогню...