На позапланових зборах підрозділів тероборони задіяли армійську авіацію: подробиці і фото

-

Читайте также

Пішов другий тиждень позапланових зборів територіальної оборони, які проводяться під керівництвом командувача військ Оперативне командування «Схід» Сухопутних військ ЗС України  з підрозділами Запорізька бригада територіальної оборони, повідомили в обласному ТЦК и СП.

12 квітня було організовано взаємодію з армійською авіацією Сухопутні війська ЗС України. Протягом дня  було здійснено повітряну розвідку району виконання завдань за призначенням та пошук ймовірних диверсійно-розвідувальних груп у південних районах Запорізької області.

Були обстежені потенційні місця висадки десантів супротивника. Також проведені тренування з евакуації пораненого з району виконання завдань гелікоптером з подальшим його переміщенням наземним транспортом до медичного закладу.

Решта підрозділів ТрО у різних районах області займались індивідуальною підготовкою та відпрацюванням навчальних питань на реальних об’єктах (охорона мостів, несення служби на блокпостах, патрулювання населених пунктів, забезпечення функціювання органів державної влади).

Як повідомляла група «ІС», у Харківській області на збори тероборони залучили сотні резервістів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На Чернігівщині явка резервістів на збори стала прикладом патріотизму. ФОТО

У перший день навчань територіальної оборони на Чернігівщині явка резервістів склала 112 відсотків. Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА. "Висока...