На півдні України стартували масштабні навчання ДШВ: буде задіяна і авіація. ФОТО

-

Читайте также

На Миколаївщині розпочалися масштабні командно-штабні навчання з бойовою стрільбою військових частин і підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. До них тажо залучатимуться авіація Повітряних Сил та транспортно-бойові вертольоти армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

За словами керівника навчання, основна мета полягає в удосконаленні навичок командирів, штабів, начальників родів військ та служб в управлінні підлеглими підрозділами, які залучаються на навчання у реальному часі. Для здійснення управління підрозділами, у визначених районах в польових умовах на рухомій базі розгорнуті пункти управління. Підрозділи знаходяться у районах зосередження.

Під час цього навчання командири штабів військових частин практично виконують комплекс службових обов’язків щодо реального управління підпорядкованими частинами відповідно до прийнятих ними рішень.

Також у ході практичних дій підрозділів, в ролі умовного «противника» проти десантників будуть діяти підрозділи «OPFOR» з числа визначених бойових підрозділів Десантно-штурмових військ.

Начальник штабу – перший заступник керівника навчання повідомив, що апаратом керівництва навчання та штабами підрозділів будуть відпрацьовані питання планування та застосування підрозділів у різних видах загальновійськового бою та різних тактичних діях.

Як повідомляла група «ІС», на одному з полігонів на Миколаївщині особовий склад підрозділів морської піхоти відпрацював десантування з борту вертольоту Мі-8МСБ-В.

загрузка...

Свежее

В парламенте Латвии создали депутатскую группу «Крымской платформы»

В Сейме Латвии накануне была создана депутатская группа международной «Крымской платформы» для поддержки Украины в ее усилиях по деоккупации...