На півдні України продовжується навчальний збір командирів батальйонів ЗСУ. ФОТО

-

Читайте также

Незважаючи на спеку командири батальйонів та їх заступники беруть участь у практичній фазі навчального збору що нещодавно розпочався в Оперативному командуванні «Південь».

Про це йдеться у повідомленні в Facebook ОК «Південь».

Як зазначається, в «полі» переведено, заняття за темами: тактики оборонного бою, порядку організації інженерного забезпечення взводних, ротних опорних пунктів та батальйонного району оборони.

Комбати заслухали теоретичні викладки з організації розвідки на тактичному, та бригадному рівнях, організації протиповітряної оборони в батальйоні під час ведення як оборонного так і наступального боїв, організації системи зв’язку батальйону та його пунктів управління, від КСП батальйону і до низової ланки.

Артилерійські командири відпрацювали тематику що стосується їхнього роду військ, як то: вибір та обладнання вогневих позицій розташування артилерії батальйону на місцевості та управління вогнем артилерії в бою і інші. Офіцерам-командирам та їх заступникам було продемонстровано практичні напрацювання евакуації поранених з поля бою та надання їм першої медичної та лікарської допомоги, розгортання збірного пункту пошкоджених машин і організації технічного забезпечення, а також учасникам збору продемонстрували бойові костюми що незабаром мають надійти у війська: снайперський, танковий (вогнетривкий) та бойове спорядження індивідуальних засобів захисту та ремінно-плечових систем (РПС) для механізованих (мотопіхотних) підрозділів.

Збір проходить під керівництвом Командувача військ оперативного командування «Південь» СВ ЗС України генерал-майора Ігоря Палагнюка і триватиме кілька днів.

Увечері на круглих столах по типу семінарських занять учасники збору обмінялись думками, стосовно тем і навчальних напрямків збору, та кращого впровадження засвоєних знань у військах.

Як повідомляла група ІС, у Донецькій області в районі проведення операції Об’єднаних Сил на базі окремої бригади морської піхоти проведено інструкторсько-методичне заняття з ведення вогню на велику відстань з озброєння танку, БМП та зенітних установок ЗУ-23-2.

загрузка...

Свежее

Пережившую блокаду жительницу Петербурга не пустили на кладбище из-за Путина

В Санкт-Петербурге в 78-ю годовщину снятия блокады Ленинграда временно ограничен допуск людей на Пискаревское мемориальное кладбище, которое должен был...