На Одещині морські піхотинці тренувалися стрибати з парашутом: опубліковані фото

-

Читайте также

Одеські морські піхотинці здійснили стрибки з парашутом в рамках виконання плану бойової підготовки на поточний навчальний рік. Впродовж тижня на одному з миколаївських військових полігонів проходили заняття з повітрянодесантної підготовки.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці 35 окремої бригади морської піхоти ім.контр-адмірала Михайла Остроградського в соціальній мережі Facebook.

Зокрема, понад півсотні морських піхотинців здійснили стрибки з гелікоптера Мі-8МСБ. Майже третина військових виконували цю вправу вперше.

Зазначимо, що висота виконання стрибків складала 800 та 600 метрів. За підсумками занять, особовий склад бригади морської піхоти в повному обсязі виконав всі поставлені завдання.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше українські морські піхотинці пройшли курс гірської підготовки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Инфраструктура ОРДЛО: в Сети показали ужасное состояние улиц в оккупированном Харцызске

Во временно оккупированном Российской Федерацией украинском городе Харцызск местная так называемая "администрация" довела улицы до состояния помойки. Фото инфраструктуры...