На монастирі УПЦ МП у Полтаві з’явився герб Російської Федерації. ФОТО

-

Читайте также

На 47-метровій чотириярусній дзвіниці Хрестовоздвиженського жіночого монастиря московського патріархату під Полтавою помітили герб Російської Федерації. Будівництво споруди було завершено у 1786 році, а у 2001-му Кабінет Міністрів надав їй статус пам’ятки архітектури національного значення. Чудова дзвіниця наразі спаплюжена сучасним двоголовим гербом «братньої» Російської федерації, що дуже “духовно і доречно”, особливо у період російсько-української війни, пише ресурс Духовний фронт.

На старіших фото, до 2010 року, на дзвіниці ще немає російського герба, й поки що невідомо, яким чином герб РФ з’явився на дзвіниці.

Наразі храмова архітектура у самісінькому серці Украиїни використовується для розміщення «зовнішньої реклами» путінізму. А що може краще підтвердити політичну незаангажованість організації, ніж публічне розміщення нею символіки ворожої держави, риторично запитують у Духовному фронті.

Тому демонстрація на церквах найновішої (2000 року) геральдики РФ вказує на солідарність ієрархії РПЦвУ з діями (у т.ч. – військовими) російської сторони.

Нагадаємо, група ІС писала про те, що УПЦ МП просуває в Україні російську «політику пам’яті».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Памятник русскому маразму: как социалисты Болгарии и пропаганда РФ манипулируют историческими фактами

14 мая Софийский городской совет Болгарской социалистической партии (БСП) принял любопытнейшее и безразмерно феерическое заявление касательно памятника Советской армии...