На Миколаївщині успішно випробували український реактивний снаряд до РСЗВ. ФОТО

-

Читайте также

На полігоні «Широколанівський», що на Миколаївщині, успішно провели випробувальні пуски українських реактивних снарядів калібру 122 мм «Тайфун-1» до РСЗВ «Град». Дослідні зразки цього озброєння розроблені ДП «КБ «Південне»» у межах виконання відповідної дослідно-конструкторської роботи відповідно до договору із Міноборони України, повідомляє інформагентство АрміяInform.

Як розповів технічний керівник випробувань ДП «КБ «Південне», пуски відбулися з використанням штатної бойової машини БМ-21. Водночас для отримання у режимі реального часу телеметричної інформації з борту реактивних снарядів, під час їхнього польоту задіяли наземний мобільний вимірювальний пункт, що також створений цим підприємством.

До речі, виготовлення реактивного снаряда «Тайфун-1» відбувалося у тісній кооперації підприємств вітчизняного обороно-промислового комплексу. Зокрема, окрім ДП «КБ «Південне», залучили Павлоградський механічний завод, ДП «ВО «Південний машинобудівний завод», ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод», ДП «НВК «Фотоприлад», ДП «Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів» та інших виконавців.

Як повідомляла група «ІС», український розробник показав надзвукову ракету «Блискавка».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

В рамках обміну Україна повернула 45 полонених військових. ВІДЕО

У п’ятницю, 11 листопада, відбувся черговий обмін військовими полоненими між Україною та росією. Додому повернулись ще 45 українських захисників,...