В рамках зборових заходів з командирами частин оперативного забезпечення Збройних Сил України та їх заступниками на базі 235 міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів проведено тактико-спеціальні навчання з підрозділами понтонно-мостового полку.

Про це повідомляється в Facebook «Армія Inform».

Зокрема йдеться, що захід проводився під загальним керівництвом начальника Головного управління Оперативного забезпечення ЗС України генерал-лейтенанта Миколи Кравчука.

Для учасників збору розгорнули навчальні місця за напрямками радіоелектронної боротьби, радіохімічного та бактеріологічного захисту та інженерного забезпечення.

На навчальних ділянках було продемонстровано новітні та модернізовані зразки військової техніки й озброєння, а також засоби управління для командування бригад (полків) Збройних Сил України.

Також учасників збору ознайомили з сучасними способами виконання завдань оперативного забезпечення, розробленими на досвіді виконання завдань на сході України.

Під час збору під керівництвом командира полку полковника Сергія Глущенка було проведено тактико-спеціальні навчання з обладнання та утримання переправ через річку Південний Буг.

Як повідомляла група ІС, упродовж збору на Миколаївщині командний склад військових частин Збройних Сил України ознайомився з порядком створення системи управління Оперативного угруповання військ та окремої мотопіхотної бригади, принципами створення системи оборонних рубежів, смуг, районів і позицій.