Домой Фото На межі з окупованим Кримом прикордонники затримали росіянку, яка видавала себе за...

На межі з окупованим Кримом прикордонники затримали росіянку, яка видавала себе за громадянку України. ФОТО

Військовослужбовці Херсонського прикордонного загону під час здійснення заходів контролю продовжують виявляти осіб, які намагаються потрапити на материкову частину України з окупованого Криму використовуючи чужі документи. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

Так, учора в контрольний пункт в’їзду-виїзду «Чонгар» з окупованого півострова прибула жінка. На перевірку вона надала паспорт громадянки України. Проте прикордонники відразу встановили, що документ їй не належить. Військовослужбовці також з’ясували, що жінка насправді є громадянкою Російської Федерації, адже при собі вона мала свій справжній документ. На ТОТ АР Крим іноземка потрапила незаконно.

Паспортний документ громадянки України у неї вилучили. За порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим та виїзду з неї громадянці Російської Федерації проставлено заборону в’їзду на територію України строком на 3 роки.   

Відповідно до чинного законодавства України потрапити на ТОТ АР Крим та виїхати з неї дозволяється лише через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Чонгар», «Каланчак» та «Чаплинка».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на кордоні з РФ контрабандиста довелося затримувати вогнем з автомату. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.