На Львівщині завершилося багатонаціональне навчання Three Swords 2021. ФОТО

-

Читайте также

У п’ятницю, 30 липня, відбулася урочиста церемонія завершення багатонаціонального тактичного навчання Three Swords 2021 («Три Мечі 2021»), яке проводилось на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки  Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, повідомляє пресцентр Командування ДШВ ЗСУ.

У двотижневому заході підготовки брали участь понад 1200 військовослужбовців та було залучено 200 бойових машин із 4 країн-учасниць: Литовської Республіки, Республіки Польща, України та США.

Під час навчання воїнами чотирьох країн було відпрацьовано низку практичних заходів та  тренувань, що дало можливість розширити арсенал практичних навичок особового складу ЛИТПОЛУКРБРИГ до участі в майбутніх операціях.

Під час активної фази маневрів, афілійовані підрозділи багатонаціональної бригади відпрацювали спільні завдання з оборони території від зовнішнього агресора, продемонструвавши високий рівень кооперації та навченості.

Церемонія закриття навчань відбулась за участі інспектора з підготовки військ Генштабу ЗС Польщі генерал-майора Марека Соколовського, заступника командувача Десантно-штурмових військ ЗС України бригадного генерала Олексія Шандара, командира ЛИТПОЛУКРБРИГ полковника Дмитра Братішко та представників місцевої влади.

У своєму виступі генерал-лейтенант Олексій Шандар наголосив:

«Нам було надзвичайно приємно і почесно першими, приймати на своїй землі багатонаціональне навчання «Три Мечі 2021». Під час виконання спільних завдань, учасники удосконалили рівень бойового вишколу, підвищили рівень взаємосумісності між підрозділами чим вкотре підтвердили спроможність та готовність до виконання завдань по забезпеченню миру, безпеки та стабільності у світі. У ході навчання були створені всі умови для військовослужбовців багатонаціональної бригади, щоб співпрацювати, вчитися та ділитися військовим досвідом, а під час планування практичних етапів діяти за стандартами НАТО. Результати навчання показали, високий рівень злагодження афілійованих підрозділів та штабу ЛИТПОЛУКРБРИГ. Вважаю, що всі цілі, які були поставлені перед початком навчання – досягнуті».

Представник ЗС Польщі генерал-майор Марек Соколовський та командир ЛИТПОЛУКРБРИГ полковник Дмитро Братішко, у своїх зверненнях до учасників навчання зазначили, що саме ці навчання творять сприятливі умови розвитку та ефективного злагодження підрозділів країн-партнерів. Усі учасники мали продуктивні тренування під час кожної фази навчань. А також, отримати гарний досвід, обмінялися військовими знаннями у міжнародному середовищі.

На церемонії закриття міжнародного навчання «Три мечі 2021», командир ЛИТПОЛУКРБРИГ започаткував нову традицію, яка буде символом та важливим елементом єднання трьох країн-трьох націй-трьох армій. Зокрема, полковник Дмитро Братішко вручив представникам підрозділів трьох країн лицарські мечі та щит з емблемою ЛИТПОЛУКРБРИГ, які було виготовлено спеціально для цього навчання. Мечі передано командирам та головним сержантам афілійованих підрозділів із наказом зберігати їх у пунктах постійної дислокації до початку наступного навчання «Три Мечі». Штаб ЛИТПОЛУКРБРИГ є відповідальним за збереження щита. Ця традиція є початком та продовженням ще більшого єднання та незламності підрозділу багатонаціональної бригади.

Крім того, представниками вищого командування України, Литви та Польщі було підписано «Яворівську декларацію» – документ, що регламентує подальший розвиток співпраці та військового партнерства воїнів ЛИТПОЛУКРБРИГ.

Як повідомляла група ІС, навчання Three Swords 2021 стало насиченим та цікавим для підрозділів багатонаціональної бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Российские оккупанты отняли у крымчан право на море и заповедник

Местом проведения арт-проекта псевдофестиваля "Таврида — АРТ" оккупантами выбрана бухта Капсель в Судаке. Это красивейшее место на берегу Черного...