На Луганщині пройшли навчання з нейтралізації диверсійно-розвідувальних груп. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

У місті Лисичанськ Луганській області пройшли дводенні тактико-спеціальні навчання з попередження диверсій і терактів на об’єктах критичної інфраструктури регіону, у який взяли участь регіональні підрозділи Служби безпеки, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Національної поліції та Державної прикордонної служби, інформує прес-центр СБ України.

За сценарієм навчань, умовна «диверсійно-розвідувальна група» намагалася вчинити низку диверсійно-терористичних актів на промислових об’єктах.

Силовики відпрацювали алгоритм спільних дій щодо виявлення та нейтралізації умовних «зловмисників».

На завершальному етапі тренувань співробітники Центру спеціальних операцій «А» СБУ спільно з іншими учасниками зборів провели операцію із залученням військової авіації щодо блокування і знешкодження «терористів».

Організатори навчань проаналізували кожну їх фазу, відзначивши високий рівень готовності підрозділів силових структур до виконання завдань за призначенням.

Також учасникам тренувань було надано додаткові рекомендації щодо вдосконалення алгоритму міжвідомчої взаємодії з попередження відповідних загроз.

Нагадаємо, як раніше повідомляла група «ІС», антитерористичні навчання на Херсонщині проводилися в декілька етапів на території шести районів області.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Кремль «засекречує» війну

росія зазнає колосальних людських і матеріальних втрат, масштаби яких разом із закордонними санкціями нарешті почали відчувати росіяни. Але головне...