Домой Фото На КПВВ на Донбасі будують сервісний центр: опубліковано фото

На КПВВ на Донбасі будують сервісний центр: опубліковано фото

На Донбасі на території КПВВ «Новотроїцьке» зводять будівлю нового Сервісного центру, де мешканці зможуть отримати адміністративні послуги та юридичну допомогу. Про це йдеться у повідомленні «Суспільного».

На КПВВ «Новотроїцьке» — порожньо. Все через те, що бойовики так званої «ДНР» людей попускають 2 рази на тиждень: у понеділок та п’ятницю. Однак, поблизу зустріти можна бригаду робітників.

Майбутній Сервісний центр розпочали будувати 3 тижні тому. Підрядники з Дніпра працюють щодня з восьмої ранку до шостої вечора.

Монтажник Володимир Гаращенко розповів Суспільному про будівництво Центру.

«У нас є 3 споруди. Між собою другі поверхи будуть з’єднуватися модулями. Перехід буде по другому поверху», — каже Володимир.

Відкрити Сервісний центр планують 15 грудня, каже начальник Східного регіонального управління Держприкордонслужби Валерій Вавринюк.

«Будуть розміщені й Центр надання адміністративних послуг, пошта, буде аптека. Тобто особи, які перетинають лінію розмежування зможуть не вирушати до населених пунктів вглиб території, а безпосередньо отримати всі види адміністративних послуг в сервісній зоні перед КПВВ», — зазначив Валерій Вавринюк.

Нагадаємо, аналогічний Сервісний центр вже збудували на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Щастя», що на Луганщині. За даними Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій — на це витратили понад 9 млн гривень. Стільки ж грошей інвестори надали й у Новотроїцькому.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше мінреінтеграції визначило новий стандарт для КППВ на лінії розмежування.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.