На Київському водосховищі проходять навчання водолазів Нацгвардії. ФОТО

-

Читайте также

На Київщині проходить навчальний збір із фахівцями водолазної підготовки Нацгвардії, а також Навчально-бойового центру підготовки до спеціальних дій Міжнародного центру підготовки підрозділів НГУ.

Свою професійну майстерність підвищують понад 40 фахівців водолазної підготовки. Техніка руху при плаванні на відстань 1000 м та 2000 м, орієнтування під водою в умовах поганої видимості, плавання в складі групи при зустрічі з водолазами «противника», способи боротьби під водою та пошук підводних диверсійних засобів, повідомляє пресцентр НГУ.

Основними завданнями підрозділів ОЗСП Нацгвардії, які спеціалізуються на водолазній підготовці,  є протидиверсійна охорона гідротехнічних об’єктів, акваторій, антитерор, спеціальні дії на воді, тобто, в цілому – захист від диверсійно-терористичних загроз пов’язаних з водним середовищем.

Водолазні підрозділи Нацгвардії уже не вперше беруть участь у зборах такого типу. Самі ж плавці кажуть, що ці навчання необхідні для злагодження підрозділів та обміну досвідом щодо тактики дій під час виконання службово-бойових та бойових завдань. За словами керівника зборів полковника Івана Марищака, основною метою проведення навчального збору є досягнення бойового злагодження, витривалості та обмін досвідом серед водолазних груп Нацгвардії.

Зазначимо, що водолазні групи у НГУ функціонують від початку її створення. Велика увага приділяється сучасному технічному забезпеченню та постійному вдосконаленню майстерності плавців. Тож щороку водолазні групи Нацгвардії беруть участь у різноманітних вітчизняних та багатонаціональних навчаннях, зокрема Sea Breeze.

Як повідомляла група ІС, у водолазній школі ВМС України в Одесі відбувся перший випуск інструкторів-водолазів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

НАТО должно разместить войска в Украине: заявление экс-советника президента США

Бывший советник президента США по вопросам национальной безопасности Джон Болтон заявил, что США и другие страны-члены НАТО должны разместить...