На Херсонщині підрозділи ЗСУ брали участь у тренуванні з контрдиверсійної діяльності. ФОТО

-

Читайте также

Особовий склад підрозділів угруповання військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил ЗС України взяв участь у комплексному тренуванні з контрдиверсійної діяльності під керівництвом Головного управління СБУ в АР Крим.

Військовослужбовці тренувалися здійснювати первинне та основне блокування, оточення, а також фільтраційні та пошукові заходи. З метою виявлення з повітря умовних диверсантів, їх переслідування і затримання, до тренування були задіяні й гелікоптери армійської авіації зі складу угруповання військ, повідомляє пресслужба Командування об’єднаних сил ЗСУ.

Комплексні тренування відбувалися в умовах максимально наближених до реальних. Зокрема, військові ознайомилися з алгоритмом протидії диверсійно-терористичним групам та відпрацювали дії з підвищення рівня охорони і оборони об’єктів критичної інфраструктури, що перебувають у смузі відповідальності угруповання військ.

Нагадаємо, в Івано-франківській області пройшли тактико-спеціальні навчання СБУ. Спецпризначенці знешкодили «диверсійні групи», які, за легендою навчань, планували підірвати стратегічний об’єкт на військовому аеродромі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На Херсонщині підрозділи ЗСУ брали участь у тренуванні з контрдиверсійної діяльності. ФОТО

Особовий склад підрозділів угруповання військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил ЗС України взяв участь у комплексному тренуванні з контрдиверсійної...