На Харківщині влаштували відстійники для розбитої російської техніки. ФОТО

-

Читайте также

Під Ізюмом влаштували спеціальні відстійники через велику кількість розбитої та кинутої росіянами військової техніки. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

«Відстійники розбитої техніки довелося влаштувати українським військовим під Ізюмом. ЗСУ набили стільки ворожих машин лише в цьому районі, що ремонтним бригадам доведеться довго працювати, аби зняти всі вцілілі деталі, якими потім ремонтуватимуться українські танки, БМП, бронетранспортери», — ідеться у повідомленні.

За інформацією поліції, у відстійниках здебільшого важка гусенична техніка, а також є вантажівки. В основному це результат бойової роботи української артилерії та танкістів.

«Знімаємо запчастини, які вціліли, щоби мати для ремонту наших машин. Техніки вони позалишали немало, роботи достатньо, вистачає й машин, які окупанти замінували. Усе, що ціле, рано чи пізно знадобиться. Ті ж мотори, ті ж колінвали чи радіатори. Часто після бою пробиті саме радіатори, то добре, коли є заміна. А є й така техніка, де, наприклад, просто зняті паливні трубки, чи нема акумулятора, то таку техніку ми швидко запускаємо», — повідомив військовослужбовець ЗСУ на ім’я Анатолій.

Місцеві жителі розповідають, що лише під одним будинком могло стояти 15 гармат і кілька САУ загарбників. Коли вони втекли, техніку просто залишили.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

У росії знову піднімають ціну на пальне

У росії знову піднімають ціну на пальне, пересічний росіянин платитиме ще більше за путінські забаганки. Про це пише Телеграм-канал Протестная...