На Харківщині росіяни варили самогон в захопленому райвідділі поліції – фото

-

Читайте также

В Національній поліції України вражені безладом, який влаштовують росіяни в захоплених райвідділах – саме ці приміщення рашисти найчастіше використовують як свої штаби. Як повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook голова Національної поліції України Ігор Клименко, в одному із райвідділів окупанти, наприклад, розмістили самогонний апарат.

«Зламані меблі, загиджені речі, розбиті приміщення, повний безлад у кімнатах. Так жили російські загарбники на окупованих територіях Харківщини. Це яскравий доказ того, що окупанти прийшли лише нищити. Скільки сил ми свого часу доклали, щоб привести ці приміщення до ладу. І от повна розруха, розібрані службові авто у дворах. А в одному із райвідділів ми навіть самогонний апарат знайшли. Певно, «другій армії світу» потрібно було поповнювати запаси «хоробрості». Пропаганда вже не справляється», — повідомив Ігор Клименко.

Окрім того, Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував фото залишених росіянами позиції.

«Без коментарів…», — підписали фотографії у Генштабі ЗСУ.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, угруповання «днр» заявило про масову евакуацію з окупованих територій Донеччини.

Свежее

У російському Єкатеринбурзі палять машини із Z-свастикою. ВІДЕО

Поліція в російському Єкатеринбурзі розшукує «пробандерівськи налаштованих» паліїв машин з літерою Z, пишуть росЗМІ з посиланням на ГУ МВС...