На Харківщині пройшли масштабні навчання силовиків. ФОТО

-

Читайте также

Нацгвардія, Національна поліція та Державна служба з надзвичайних ситуацій провели на Харківщині масштабні спільні навчання. Про це повідомляє пресцентр Міністерство внутрішніх справ.

«Сценарій навчань заснований на реальних подіях. Ми показали, що усі підрозділи вміють працювати разом у складних умовах. Наша готовність повинна бути повною, як під час надзвичайних ситуацій, так і під час гібридної війни та виникненні військової складової. Ми будемо відповідати агресору і загрозам, які у нас є, нашою готовністю», – заявив глава МВС Арсен Аваков.

Участь у навчаннях взяли близько 500 представників підрозділів Нацгвардії, Нацполіції та ДСНС. Вони, зокрема, відпрацювали затримання злочинців, які намагалися провезти через блокпост зброю та вибухівку, напад на блокпост, підпал та аварію з витоком хімічно небезпечної речовини.

Як повідомляла група ІС, СБУ провела антитерористичні навчання на станціях метрополітену в Києві.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Українські артилеристи провели навчання поблизу Харкова: опубліковано фото

Поблизу Харкова пройшли бойові стрільби, які стали дійсною кульмінацією польового виходу артилерійських підрозділів Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України....