На дверях головного храму ЗС РФ помітили сатанинський символ. ФОТО

-

Читайте также

На дверях нового головного храму Збройних Сил Російської Федерації під Москвою, який було освячено патріархом РПЦ Кірілом релігієзнавець Ілля Бей помітив окультний символ – т.зв. «Чорне сонце», інформує ресурс Духовний фронт.

«Цікаво, що на дверях явно неправославного Храму Збройних Сил дві накладені одна на одну свастики. Фото з сайту патріархії цієї самої неправославної релігії», – написав у Фейсбуці фахівець.

Забавно, что на дверях явно неправославного Храма Вооруженных Сил две наложенных друг на друга свастики. Фото с сайта патриархии этой самой неправославной религии.

Опубліковано Illya Bey Неділя, 14 червня 2020 р.

Архімандрит Константинопольського патріархату Романос Анастасіадіс у свою чергу зауважив, що окультний символ «Чорне сонце» використовується неоязичниками, езотериками й сатаністами.

Вперше «Чорне сонце» з’явилося в Третьому Рейху на мозаїці у замку Вевельсбург, коли в ньому знаходилась офіцерська школа й окультний центр СС.

Тепер схожі коловороти прикрашають й двері головного військового храму РФ.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, експерт розшифрував таємні смисли головного храму армії РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Оновлений винищувач F-22 Raptor не залишить шансів російському Су-57

Повітряні США розпочали реалізацію планів з інтеграції інфрачервоного датчика пошуку та стеження (IRST) у свій малопомітний винищувач F-22 Raptor,...