На Донеччині з’явились білборди з портретами загиблих у російсько-українській війні. ФОТО

-

Читайте также

Білборди із портретами загиблих героїв російсько-української війни з’явилися на Донеччині. Це – проєкт Донецької обласної державної адміністрації під назвою «Місто Героїв». На портретах – загиблі воїни із Мирнограда, Краматорська, Маріуполя, Донецька, Горлівки, Слов’янська та інших населенних пунктів Донеччини повідомив глава Донецької ВЦА Павло Кириленко у Facebook.

«Оригінали робіт, написані художниками, ми даруємо родинам загиблих. На основі оцифрованих копій друкуємо плакати та білборди. Плакати передаємо до військових підрозділів, бібліотек, шкіл. Білборди розміщуємо на вулицях міст. Щоб кожен з нас бачив, знав, і пам’ятав тих, хто віддав своє життя за нашу свободу», — повідомив він. 

Кириленко подякував усім, хто допомагає реалізовувати і рухати цей проєкт.

Як повідомляла група «ІС», тривають роботи на пошкоджених об’єктах інфраструктури Донеччини.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Українська сторона СЦКК констатує збільшення грубих порушень з боку окупантів

Відповідно до звіту СММ ОБСЄ №110/2021 від 14 травня, Місія продовжує фіксувати факти систематичного перешкоджання роботі патрулів та БПЛА...