Домой Фото На Донеччині відновлюють зруйновані об’єкти критичної інфраструктури. ФОТО

На Донеччині відновлюють зруйновані об’єкти критичної інфраструктури. ФОТО

Упродовж минулого тижня у Бахмутському районі Донецької області тривало відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури. Про це інформує прес-центр ООС з посиланням на Українську сторону Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Зазначається, що 6 жовтня були продовжені роботи з очищення захисної дамби мулонакопичувача центральної збагачувальної фабрики в населеному пункті Залізне. Перед проведенням робіт піротехнічний підрозділ ДСНС обстежив територію на предмет відсутності вибухонебезпечних предметів. Роботи з очищення проводилися для вирубки порослі працівниками підприємства.

Українська сторона СЦКК із патрулем СММ ОБСЄ забезпечили контроль дотримання режиму припинення вогню та надали гарантії безпеки.

8 жовтня в Травневому працівники компанії “ДТЕК Донецькобленерго” за координації групи СЦКК спільно з патрулем СММ ОБСЄ та піротехнічними підрозділами ДСНС України провели заходи контрольної перевірки та відновлення працездатності обладнання ліній електропередач ПЛ-0,4 кВ.

Під час роботи були перевірені з’єднувальні ізолятори, замінений електролічильник одного з домогосподарств, а також від’єднані несанкціоновані підключення до електромережі.

9 жовтня в районі Новгородського з метою контролю екологічної безпеки довкілля було забезпечено проведення планових робіт щодо здійснення забору проб ґрунтових вод у свердловинах навколо шламонакопичувача Фенольного заводу.

Варто зазначити, що забір проб ґрунтових вод здійснюється щотижня. За результатами хімічного аналізу, станом на сьогодні перевищень гранично допустимих норм не виявлено.

Також група СЦКК разом із групою розмінування ДСНС України провели обстеження ділянки автомобільного шляху Харків — Дебальцеве в районі населеного пункту Воздвиженка, де тривають підготовчі роботи до капітального будівництва мосту через залізничні колії.

Наразі на автошляху працівники знімають асфальтове покриття та демонтують залишки мосту, зруйнованого унаслідок бойових дій. Робота з відновлення мосту розрахована до кінця поточного року.

Українська сторона СЦКК й надалі своєчасно та якісно виконуватиме заходи, спрямовані на відновлення пошкодженої інфраструктури та контролю екологічної ситуації на Донбасі, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Україна в ОБСЄ навела докази, що російські окупанти навмисне спричинили масштабну пожежу на Луганщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу