На Донеччині відбулося тренування авіації та протиповітряної оборони ОС. ФОТО

-

Читайте также

Згідно плану навчань відпрацьовувалися питання з відбиття удару засобами повітряного нападу противника, а також виконувалися вправи щодо забезпечення наземної охорони та оборони військових об’єктів, попередження несанкціонованого зльоту-посадки військових літаків.

Про це повідомляє у Facebook прес-центр Об’єднаних сил.

Як зазначається у повідомленні, особовий склад діяв впевнено та у відповідності до поставлених завдань. В межах польотної зміни було виконано перебазування винищувачів, штурмовиків та бомбардувальників між аеродромами різної дальності.

«Залучаємо пілотів різного рівня з метою поступового підвищення їхнього рівня кваліфікації в опануванні нових аеродромів та розширення можливості авіації Об’єднаних сил», – розповів керівник заняття.

Впродовж заняття було відпрацьовано низку навчально-бойових завдань. А саме – дії екіпажів та розрахунків протиповітряної оборони під час відбиття умовного нападу противника з повітря, нанесення умовних ударів по визначених наземних цілях.

Також було проведено тренування підрозділів охорони та оборони аеродрому в разі несанкціонованих дій льотних екіпажів для початку злету.

Як повідомляла група ІС, у Старокостянтинівській бригаді тактичної авіації імені Петра Франка Повітряних Сил Збройних Сил України відбулись навчанні польоти на літаках Су-24М, Су-24МР та навчально-бойових Л-39.

загрузка...

Свежее