На Донбасі окупанти обстріляли авто Української сторони СЦКК: опубліковано фото

-

Читайте также

Незважаючи на численні звернення Української сторони СЦКК до представників офісу СММ ОБСЄ, відносно численних порушень режиму припинення вогню, кількість яких сягає понад сотню, необхідної реакції з боку збройних формувань РФ отримано не було.

Так, 14 вересня 2021 року о 23.15 з боку позицій ЗФ РФ, що знаходяться в районі Шахта 6/7, був здійснений злочинний обстріл автомобіля УС СЦКК (ЗіЛ-131 білого кольору з розпізнавальними знаками СЦКК), розміщеного в районі н.п.ШУМИ, із застосуванням артилерії калібру 122 мм і міномета 120 мм. Про це йдеться у повідомленні на сторінці ООС в соціальній мережі Facebook.

В результаті цього обстрілу були зафіксовані осколкові ушкодження кабіни, кунга і коліс автомобіля, а також розриви на прилеглій території.

Зазначене грубе порушення режиму припинення вогню є яскравим доказом подальшої ескалації збройного протистояння, небажанням ЗФ РФ припинити війну в Україні та унеможливлює будь-які важелі впливу прийняті в усьому цивілізованому світі.

У разі подальшого загострення обстановки та недотримання з боку ЗФ РФ режиму припинення вогню, Збройні Сили України залишають за собою право надавати адекватну відповідь із залученням дозволених Мінськими домовленостями сил та засобів.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, впродовж минулої доби в районі проведення ООС окупанти застосували артилерію та міномети.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На Донбасі окупанти обстріляли авто Української сторони СЦКК: опубліковано фото

Незважаючи на численні звернення Української сторони СЦКК до представників офісу СММ ОБСЄ, відносно численних порушень режиму припинення вогню, кількість...