На Дніпропетровщині стартували навчання десантно-штурмових військ. ФОТО

-

Читайте также

На Дніпропетровщині розпочалися командно-штабне навчання з практичними діями військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. До проведення навчання залучаються офіцери командування, особовий склад окремої повітрянодесантної бригади, окремі військові частини Десантно-штурмових військ, підрозділи армійської авіації Сухопутних військ ЗС України, а також підрозділи Національної гвардії України, повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на службу зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ ЗС України.

За словами керівника навчання — командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка, навчання такого формату в ДШВ проводяться не вперше, однак вони будуть досить складними.

Наразі сплановано багато практичних етапів та ввідних, від надходження яких командирам необхідно буде швидко приймати рішення, діяти по обстановці.

З початком проведення командно-штабного навчання, підрозділи окремої повітрянодесантної бригади були приведені у бойову готовність та здійснили марш до визначених районів. На маршрутах висування, воїни-десантники практично відпрацювали завдання під час нападу диверсійно-розвідувальних груп противника, розташування на місцевості тощо.

В ході навчання, штабами підрозділів будуть відпрацьовані питання планування та застосування підрозділів у різних видах загальновійськового бою.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, танкові екіпажі ДШВ відпрацьовували тактику та водіння в умовах, наближених до бойових.

загрузка...

Свежее

Саміт НАТО: американський дипломат розповів, чого очікувати Україні

Україні не варто мати високих очікувань від червневого саміту НАТО, заявив американський дипломат, екс-посол США в Росії Олександр Вершбоу. "Вважаю,...