На Чернігівщині прикордонники провели тренування на випадок зміни обстановки. ФОТО

-

Читайте также

На Чернігівщині в рамках проведення спеціальної прикордонної операції «Полісся» прикордонники із залученням резервів провели спільне штабне тренування.

Задіяні в операції сили і засоби одночасно вибули на чотири різні ділянки, де відпрацювали злагодженість підрозділів під час посиленої охорони державного кордону, повідомляє пресцентр ДПСУ.

«Головне завдання виконано в повній мірі. Ми, у складі сил посилення, відпрацювали та отримали необхідні навички щодо дій в ході реагування на різкі зміни обстановки», — відмітив начальник прикордонного загону Олександр Чорний.

Нагадаємо, активна фаза спеціальної прикордонної операції «Полісся» розпочалася 23 листопада. Вона координується Держприкордонслужбою та проводиться спільно з силами Нацгвардії, Нацполіції, ЗСУ та іншими задіяними резервами.

Як повідомляла група ІС, у Житомирській області в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Полісся» відбулись тренування щодо забезпечення правопорядку в прикордонні у разі ускладнення оперативної обстановки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В России хотят признать террористическим движение «Колумбайн», без пояснений, что это такое

Генпрокуратура России обратилась в Верховный суд с требованием признать террористическим движение «Колумбайн». Рассмотрение соответствующего иска запланировано на 2 февраля....