На Черкащині завершилась підготовка мінометних розрахунків: опубліковані фото

-

Читайте также

У Головному центрі підготовки особового складу успішно завершилася підготовка персоналу мінометної застави прикордонної комендатури швидкого реагування Херсонського та Білгород-Дністровського прикордонних загонів. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

Навчання відбувалося за програмами підготовки обчислювачів, розвідників та мінометних розрахунків. Під час вишколу прикордонники навчалися визначати цілі, здійснювати підготовку даних для стрільби, складати картки вогню, змінювати вогневі позиції, наводити міномети на цілі та вражати їх. 

Завершальним етапом підготовки стали практичні стрільби з виконанням різноманітних вогневих завдань. Мінометники вражали нерухомі спостережні цілі напівпрямим наведенням та із закритих вогневих позицій.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше протитанкові артилерійські резерви ЗСУ провели навчання на Херсонщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Координатора «Кримської солідарності» Меметова заарештували в окупованому Криму

Координатора «Кримської солідарності» Ділявера Меметова заарештували на 12 діб. Про це повідомив адвокат Рустем Кямілєв. Він проведе свій адміністративний...