На базу в Румунії прибули американські ударні БПЛА: що відомо про місію

-

Читайте также

На базування до Румунії прибули розвідувально-ударні БПЛА MQ-9 Reaper ЗС США. Про це повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням на пресцентр Міноборони Румунії.

На авіабазу в Румунії General Emanoil Ionescu прибуло 90 військових Повітряних сил США з БПЛА MQ-9 Reaper. Як повідомлено, на авіабазі у Кимпія-Турзій військові США проведуть кілька місяців.

Військові США будуть виконувати інформаційні, наглядові та дослідницькі місії в підтримку операцій НАТО.

Повітряні сили Румунії будуть забезпечувати матеріально-технічну підтримку, необхідну для проведення місій протягом всього періоду перебування військових США у Румунії.

Раніше американські розвідувально-ударні БПЛА MQ-9 Reaper базувалися у Польщі у місті Мирославець і кілька разів вже оперативно перекидалися до Румунії.

Нагадаємо, Румунія та США дуже плідно співпрацюють у питанні посилення Збройних сил Румунії.

Як повідомляла група ІС, вперше на території України безпілотник MQ-9 Reaper спробує здолати українську ППО на західному кордоні нашої держави.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Рынок оружия: как изменился объем продаж во время пандемии

Объем продаж вооружений и военных услуг сотни крупнейших военно-промышленных компаний мира в 2020 году увеличился на 1,3 прцента по...