Морський спецназ відпрацював виведення бойових плавців в тил противника. ФОТО

-

Читайте также

В збройних силах України тривають інтенсивні заходи бойової підготовки. Військові одного із елітних підрозділів Сил спеціальних операції продемонстрували, як проходить одне із тактико-спеціальних навчань. Про це йдеться у повідомленні  73-го морського центру спеціального призначення у Facebook.

«Під час тактико-спеціальних навчань оператори-розвідники 73-го морського центру спеціального призначення здійснюють виведення груп спеціального призначення в тил умовного противника безпарашутним способом по-штурмовому зі зброєю та повним бойовим спорядженням, після чого продовжують виконання навчально-бойового завдання», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно оператори-розвідники 73-го морського центру спеціального призначення в Одесі провели навчання на кораблі Берегової охорони США USCGC Hamilton (WMSL-753). Під час навчань відпрацьовувались абордажні дії, захід на борт, ведення ближнього бою, та зачистка корабля.

Як повідомляла група «ІС», морський спецназ ССО України провів тренування на есмінці Великобританії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Беларуси «партизаны» с помощью БПЛА атаковали базу ОМОНа: опубликовано видео

В Беларуси атаковали базу ОМОН МВД Республики в Минске с применением беспилотника. Группа "Чорны Бусел" сбросила две емкости по...