Морський спецназ відпрацював ближній бій на кораблі: ефектні фото навчань

-

Читайте также

Оператори-розвідники 73 морського центру СпП ім кошового отамана Антіна Головатого в рамках тренувань VBSS (visit, board, search and seizure) у складі абордажних груп відпрацьовують ведення ближнього бою (Close Quarter Battle, CQB) на кораблях вітчизняних ВМС ЗС України, повідомляє Міноборони України.

Абордажні групи морського центру відпрацьовують ближній бій, що передбачає контакт на надзвичайно близьких дистанціях між противниками в умовах замкненого простору, недостатнього освітлення і незнайомих приміщень.

Особливістю ближнього бою на кораблях у трюмах є те, що він може відбуватися в приміщеннях без освітлення або в умовах, коли команда веде боротьбу за життєздатність корабля.

У випадку розвідників Морського центру місцем дії є трюм кораблів, на яких відпрацьовують дії в рамках тренувань VBSS. Цей етап навчання є плановою частиною тренувань дій на воді, в яких беруть участь бійці центру останнім часом.

Як повідомляла група «ІС», морський спецназ показав десантування з катерів по-штурмовому.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

ВС Швеции  закупят опытную партию французских ПТРК: что известно

В ВС Швеции сообщили о заключении контракта с европейским консорциумом MBDA на поставку опытной партии ПТРК MMP (ракета средней...