Морський спецназ ВМСУ провів водолазне тренування на глибині 60 м. ФОТО

-

Читайте также

В Одесі на території Практичної гавані військовослужбовці спеціального призначення провели практичні тренування зі спуску в барокамері і виконання водолазних робіт на глибині до 60 метрів. У якості платформи для спуску використовувалося спеціальне морське водолазне судно “Почаїв”.

Метою було відпрацювання натренованості організму водолазів до впливу наркотичної дії азоту, повідомили у прес-службі ВМС України. 

Під час виконання вправи військовослужбовці підтримують стан тренованості організму до дії тиску, наркотичної дії азоту, факторів компресії та декомпресії, відпрацьовується алгоритм дій обслуговуючого персоналу тощо. Це необхідно для забезпечення готовності до короткострокового та довготривалого виконання всього спектру водолазних робіт на глибинах до 60 метрів, а також надання допомоги потерпілому водолазу в барокамері під тиском до 10кгс/см2 (100 м вод.ст.) у випадках виникнення професійних захворювань.

Керував діями персоналу досвідчений інструктор. Військовослужбовці успішно завершили курс тренування та отримали практичні навички. Тепер на них чекають наступні етапи водолазної підготовки та більші глибини.

Раніше стало відомо про те, що перша група водолазів завершила навчання у Водолазній школі ЗСУ. 

загрузка...

Свежее

Стихийные свалки уничтожают экологию в оккупированном Крыму

В оккупированном Крыму стихийные свалки занимают больше 1 млн квадратных метров. Чтобы ликвидировать груды отходов, потребуются годы и сотни...