Морські прикордонники вдосконалюють влучність стрільби: опубліковано фото

-

Читайте также

На базі Одеського центру підготовки працівників Національної поліції зустрілися різні категорії військовослужбовців Одеського загону Морської охорони. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

У тирі вправлялися в стрільбі вже досвідчені бійці відділу спеціальних дій та опановували зброю новобранці, які ще не мають досвіду служби в прикордонних підрозділах та незабаром складатимуть Військову присягу.

Представники спецпідрозділу відпрацювали комплекс вправ із 7,62-мм АКМ, а також із вже звичних для них пістолетів Glock та пістолетів-кулеметів МР5.

Новобранці ж на 100-метровій дистанції виконували початкову вправу навчальних стрільб із 7,62-мм АКМ.

Вправні дії та влучна стрільба досвідчених бійців-спеців завдали тон та надихнули молоде поповнення морських прикордонників – за підсумками їхню стрільбу в загальному оцінено на «добре».

Нагадаємо, група ІС повідомляла, як бійці відділів спеціальних дій Морської охорони працюють у крижаній воді.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Китай вложит миллиарды в главного конкурента Газпрома

Компании из Китая и Катара ведут переговоры о партнерстве по вопросу расширения Северного месторождения - крупнейшего в мире проекта...