Морпіхи ЗСУ здійснили десантування на Тендрівську косу: ефектні фото

-

Читайте также

У рамках тактико-стройового заняття особовий склад підрозділів 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського підвищував свою спроможність під час залучення до проведення морської десантної операції.

Захід проходив у взаємодії з морською авіацією та корабельним складом ВМС ЗCУ, повідомляє Служба зв’язків з громадськістю 36 ОБрМП.

Формат проведення навчань передбачав три етапи. В ході першого етапу було  приведено у бойову готовність десантні підрозділи, здійснення маршу з пункту постійної дислокації в район завантаження на десантні засоби, другий – висадка повітряного та морського десанту на необладнаний берег Тендрівської коси з подальшим захопленням острова, забезпечення його охорони і оборони.

Нагадаємо, у 36-й окремій бригаді морської піхоти завершився курс підготовки інструкторів щодо експлуатації та застосування жорстких маломірних катерів типу «Wing» під керівництвом інструкторського складу ЗС США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Убери ствол, я свой достану»: в Симферополе чеченцы устроили массовую драку с крымчанами. ВИДЕО

Во временно оккупированном Российской Федерацией украинском городе Симферополь чеченцы устроили массовую драку с местными жителями. Об этом говорится в...