Морпіхи завершили курс з управління маломірними катерами під керівництвом інструкторів з США. ФОТО

-

Читайте также

У 36-й окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського завершився курс підготовки інструкторів щодо експлуатації та застосування жорстких маломірних катерів типу «Wing» під керівництвом інструкторського складу ЗС США.

Морські піхотинці вивчали передовий досвід американських збройних сил як підготувати катер до виходу, правильно транспортувати, управляти та експлуатувати на воді, повідомляє служба зв’язків з громадськістю 36-ї ОБрМП.

«Українські морські піхотинці приємно вразили своєю роботою, натхненням та здатністю швидко засвоювати отримані знання і навички», – зауважив сержант-комендор Деніел Мата.

Військовослужбовці отримають відповідні сертифікати та проводитимуть підготовку екіпажів катерів типу «Wing» вже у своїх підрозділах. В майбутньому планується провести ще один курс подібного характеру, але ускладнений наявністю додаткового спорядження та зброї у засобах захисту і з використанням спеціальних двигунів.

Як повідомляла група ІС, відповідно до наказу міністра оборони були заохочені кращі військовослужбовці 36 ОБрМП.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Конгрессе США нашли способ остановить «Северный поток – 2: что известно

С газопроводом «Северный поток-2» по-прежнему не все так однозначно. В Конгрессе США группа республиканцев, возглавляемая сенатором Пэтом Туми, намерены...