Молодші інспектори ДПСУ проходять навчання на Черкащині: опубліковано фото

-

Читайте также

На базі Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби України ім. генерал-майора Ігоря Момота триває навчання молодших інспекторів прикордонної служби II категорії. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

Під час курсу з вогневої підготовки молодші інспектори відточують своє вміння вправно володіти стрілецькою зброєю. На теоретичних заняттях військовослужбовці докладно вивчили будову зброї, умови виконання вправ та заходи безпеки під час стрільб. Вже безпосередньо на військовому стрільбищі, під пильним керівництвом досвідчених викладачів прикордонники стріляли по мішенях з пістолета та автомата.

Фахівці Головного центру також навчають курсантів військовій тактиці. Способи дій військовослужбовців у бою, дії відділення в обороні та наступі, а також основи військової топографії – питання, які докладно розглядають прикордонники під час занять із загальної тактики.

Також охоронці кордону відпрацьовують порядок дій під час проведення пошуку диверсійних груп противника, набувають навичок прихованої комунікації та удосконалюють злагодженість під час прихованого пересування на різних типах місцевості.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла, як прикордонники вдосконалюють навики експлуатації гелікоптерів Airbus в умовах зими.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Донецькій області екс-міліціонера викрили на збуті зброї та боєприпасів: опубліковано фото та відео

Мешканець Донеччини, який незаконно збував зброю та боєприпаси, виявився колишнім співробітником міліції. Працівники внутрішньої безпеки Нацполіції, слідчого управління (детективи)...